ID e Pronës : 2924

Në Shitje 160,000€ - Shtëpi
270 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtëpia 2 katëshe me 3.6 ari truall në lagjen Mati 1 (afër depos Perparimi),me sipërfaqe 270m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 4 dhoma të fjetjes ka 3 banjo, 2 korridora dhe ballkon. Shtëpia është në një vend të qetë banimi.

Ndertim i ri.
Çmimi : 160.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme