ID e Pronës : 2931

Në Shitje 110,000€ - Shtëpi
270 m2 5 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Shitet shtëpia 2 katëshe me 3 Ari Truall ne lagjen Kolovic e Re (afer ordinancës të syve Kubati) me sipërfaqe 270m2. Shtëpia ka këtë renditje:
Bodrumi ka 1 garazgë, hapsirë pune, depo, hapsir për nxemje qendrore dhe WC.
Kati Përdhes ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari dhomë gjumi , korridor, banjo dhe ballkon.
Kati 1-rë ka 3 dhoma të fjetjes, dhomë pune, 2 banjo, korridor dhe ballkon.

Shtëpia e ka komplet dokumentacionin në rregull.

Çmimi 110.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme