ID e Pronës : 2948

Në Shitje 90,000€ - Shtëpi
250 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtëpia 2 katëshe në Hajvali (afër Gjamis) me sipërfaqe 250m2 dhe ka 4.20 ari truall. Shtëpia ka 1 dhomë dite me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, dhe 2 korridora. Shtëpia ka munsi ndërrimi me banes me ndertime të vjeta.

Shtëpia e ka komplet dokumentacionin në rregull, e gatshme për bartjen e pronës.

Çmimi 90.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme