ID e Pronës : 5122

Në Shitje 250,000€ - Shtëpi
100 m2 Print

Shitet Shtpia 2 katshe me sipërfaqe 100m2 në lagjen Aktash (afër OSB-es). Shtepia ka hymje te veqant me sistem banesor. Shitet kati i dytë 100m2 dhe lokali 25m2 bodrumi 100m2 i shfritzuar me Fitnes.

 

Çmimi: 250.000€.

+377/ 44245454(VIBER).

044245454
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme