ID e Pronës : 11118

Në Shitje 80,000€ - Shtëpi
250 m2 5 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtepia 2 katshe 250m2 me 2.5 Ari Truall në Fushë Kosovë (Mbrapa Caffe Nuari). Shtepia ka sallon me kuzhin, 4 dhoma te gjumit, 2 shpajza, 2 banjo, 2 ballkona, dhe 2 korridora. Ka afër rruge të asfalltuar, rrym, ujë dhe kanalizim. Trualli  është për ndertim të lart. Me dokumenta në rregull.

 

Çmimi: 80.000€

+38344245454 (Viber)

044245454.
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme