ID e Pronës : 2683

Në Shitje 62,000€ - Shtëpi
250 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtepia 2 katshe me 5 Ari truall, në Fushë Kosovë (mbrapa statcionit të trenit), me sipërfaqe 250m2. Shtepia ka salion me kuzhin, 4 dhoma të gjumit, shpajz, bajo, ballkon dhe korridor. Shtepia ka infrakstruktur te plot si: rrug, ujë rrym dhe kanalizim.

Ndertim i ri.
Çmimi: 62.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme