ID e Pronës : 8500

Në Shitje 230,000€  
110 m2 4 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet Shtepia  me 4.63 Ari Truall në Lagjën Tasligje, me sipërfaqe 110m2, shtepia ka 2 kate, oborr te rregulluar, oborr me gjelbrim, garazh, vendparking për disa vetura, , ka ujë 24H. Shtepia shitet me dokumenta ne rregull Me flet poseduse.

KATI Përdhesë, ka sallonin, kuzhine te ndar me trapezari, shpajz 2 banjo dhe korridor.
KATI 2-të, ka 3 dhoma te gjumit, , 1 banjo dhe ballkon, shpajz dhe korridor.

Ndërtim i vjeter.
Çmimi: 230.000€. I negocjushem.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme