ID e Pronës : 6318

Në Shitje 240,000€ - Shtëpi
220 m2 5 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet Shtepia me 5 Ari Truall në Veterrnik në lagjen Qendresa (mbrapa Bau Marketit), me sipërfaqe 220m2, shtepia ka 2 kate, oborr te rregulluar, garazha, vendparking për disa vetura. Shtëpia është me të gjitha dokumentacionet ne rregull me fletë poseduse.

KATI 1-rë, ka sallonin me kuzhin, dhomë gjumi, banjo dhe korridor.
KATI 2-të, ka 4 dhoma gjumi shpajz, banjo, 2 ballkona dhe korridor.
KATI 3-të, nënkulum sallon

Ndërtim i ri.
Çmimi: 240.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme