ID e Pronës : 5193

Në Shitje 150,000€ - Shtëpi
250 m2 7 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet Shtepia  me 6 Ari Truall në Prishtinë (Rruges për Llukar Makovc), me sipërfaqe 250m2, shtepia ka 2 kate, oborr te rregulluar, garazha, vendparking për disa vetura, po ashtu ka te instaluar nxemjen qendrore. Shtepia shitet komplet e mobiluar. Shtëpia është me të gjitha dokumentacionet ne rregull me fletë poseduse.

KATI 1-rë, ka sallonin me kuzhin, dhom gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.
KATI 2-të, ka 3 dhoma te gjumit 2 banjo dhe ballkon.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 150.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme