ID e Pronës : 5818

Në Shitje 60,000€ - Shtëpi
70 m2 5 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtepia 2 katshe në lagjen Dodona (Mes Shkolles Elena Xhika dhe Gjergj Fishta), me sipërfaqe 70m2. Shtepia ka sallon me kuzhin, 4 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, dhe 2 korridora.

 

Ndertim i Vjetër.
Çmimi: 60.000€.

+377/ 44245454(VIBER).

044245454
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona të Ngjashme