ID e Pronës : 2956

Në Shitje 110,000€ - Shtëpi
180 m2 5 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Shitet shtëpia 2 katshe në Fushë Kosovë (Mbrapa Murebestit, rrugës për Uglar) me sipërfaqe 180m2 dhe ka 4 ari truall. Shtëpia ka 1 dhomë dite me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, 1 shpajz dhe 2 korridora dhe Garazhë.

Shtëpia e ka komplet dokumentacionin në rregull, e gatshme për bartjen e pronës.

Çmimi 110.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme