ID e Pronës : 9079

Në Shitje 220,000€ - Shtëpi
250 m2 5 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Shitet Shtepia me 3 Ari truall në lagjen Qendresa (Mbrapa Bau Market), me sipërfaqe 250m2,

Shtepia ka: Sallon me kuzhine, 5 dhoma të gjumit, 2 shpajza, 2 banjo, 2 ballkona 2 korridora dhe Garazh, magazina më nxemje me qymyr dhe pelet.

Shtepia ka Nxemjet me rrym dhe dru, kan ujë 24H, ka oborr me gjelbrim,

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 220.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme