ID e Pronës : 8917

Në Shitje 160,000€ - Shtëpi
250 m2 4 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Shitet Shtepia me 3 Ari truall në lagjen Kolovic ( Të Vreshtat, afër Xhamis), më sipërfaqe 250m2.

Shtepia ka: Sallon me kuzhine 3 dhoma të gjumit, 1 shpajz, 2 banjo, 2 ballkona 2 korridora dhe Garazh.

Shtepia ka Nxemjet me rrym dhe dru, kan ujë 24 H, ka oborr me gjelbrim,

Ndërtim i ri.
Çmimi: 160.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme