ID e Pronës : 6062

Në Shitje 110,000€ - Shtëpi
320 m2 6 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet Shtepia  me 3 Ari Truall në Skenderaj (Në lagjen 3), me sipërfaqe 320m2, shtepia ka 2 kate. Shtepia është komplet e rregulluar. Benë ndrrime me truall në Prishtin,  apo me ndonje banesë në Prishtin ose në Fushë Kosovë.

KATI 1-rë, ka sallonin me kuzhin, 2 dhoma te gjumit banjo, ballkon dhe  korridor.
KATI 2-të, ka 2 dhoma te gjumit,  shpajz, banjo dhe  2 ballkona.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 110.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme