ID e Pronës : 3185

Në Shitje 150,000€ - Shtëpi
300 m2 Print

Shitet shtëpia 3 katëshe 300m2, 10 ari truall, në lagjen e Matiqanit. Shtëpia në katin e parë i ka 3 dhoma, korridori, 1 WC dhe 1 banjo, në katin e dytë; shtëpia i ka 2 dhoma, 1 kuzhinë, me trepezari, korridori dhe 1 banjo me hyrje të veçantë; në katin e tretë dy dhoma, 1 kuzhinë me trepezari, korridori dhe 1 banjo. Shtëpia është e rregulluar përbrenda, shtëpia e ka komplet infrastrukturën përcjellëse, 50 m larg nga asfalti.

Çmimi: 150.000 €.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme