ID e Pronës : 2992

Me Qira, Në Shitje 280,000€ Jepet me qira ( 900€ muaji ) - Shtëpi
350 m2 8 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet shtëpia 3 katëshe, 350m2, me 3 ari truall, në lagjen e spitalit (Mati 1), mbi rrugën B te banesat 13 katëshe. Shtëpia ka 3 dhoma ditës 2 kuzhina, 5 dhoma të fjetjes, 3 banjo, 3 shpajza, 3 ballkona dhe korridor.

Shitet me mobile ose pa mobile, ka mundësi ndërrimi me banesë ose lokal në Prishtinë.

Shtëpia ka bodrum të rregulluar modern, me banjo me pllaka etj, pastaj eshte ngrohja qendrore me te gjitha paisjet e veta, boileri 300 litra, rezervari i ujit me 100litra uje, edhe pse uji nuk ndalet asnjehere.

Kati përdhesë ka 1 sallon të madh +kuzhinë, banjë, korridor të madh, 1 dhomë gjumi, 1 shpajz, terasë të madhe kah oborri, garazhë për veturë, oborri është shumë I bukur me 3 ari , kah oborri ka edhe nje hyrje te veqante.

Kati i parë te njejten renditje + njeterase te madhe 6m&6m, tjetra teras kah oborri,kuzhinë moderne me shank nga gorenja.

Kati I dytë ka tri dhoma të gjumit nën kulm në stilin gjerman, me dy terasa mjaft te bukura me shiqim nga qyteti.

Kati I tretë në nënkulm ka një sallon të madh diku 10m me 5m.

Marrë kompenzim truall, lokal apo banesë.

Ndertim i ri.

Çmimi: 280.000€

Çmimi për qira 900€ Muaji.

 

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme