ID e Pronës : 3162

Në Shitje 220,000€ - Shtëpi
380 m2 Print

Shitet shtëpia 3 katëshe me dy hyrje të veçanta në lagjen Velania, sip. 380m2, trualli 3,64 arë, shtëpia është e izoluar, ka leje të ndërtimit, . Në kati i parë shtëpia e ka 1 dhomë e pritjes, 1 kuzhinë, korridori, 1 banjo, Kati i dytë: 1 dhomë e madhe e ditës, 1 dhomë e fjetjes, 1 banjo dhe 1 ballkon, dhe Kati i tretë: 1 sallon i madh dhe 1 banjo. Shtepia eshte me nxemje qendrore, oborr me rrethoje. Shtepia eshte me dokumentacion ne rregullt.
Çmimi: 220.000 €.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme