ID e Pronës : 2878

Në Shitje 300,000€ - Shtëpi
318 m2 4 Dhoma 3 Banjo 1 Garazh Print

Shitet shtëpia 3 katëshe me 28 ari truall në lagjen Matiqan (afër Qeshmes te Matiqanit), me sipërfaqe 318m2. Shtëpia ka 2 sallona me kuzhinë, 4 dhoma të fjetjes, ka 3 banjo, 3 korridora dhe 4 ballkona dhe garazh. Shtëpia është në një vend të qetë banimi, me dokumenta në rregull, marrim banesa me kompenzim.

Ndertim i ri.
Çmimi : 300.000€

kosova-immobilien@hotmail.com
Tel: 038 248 165; 044 245 454;

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme