ID e Pronës : 2779

Në Shitje 230,000€ - Shtëpi
350 m2 7 Dhoma 4 Banjo Print

Shitet shtepia 3 katëshe me 5 ari truall në Sofali(afër Eulex-it), me siperfaqe 350m2. Shtepija ka sallon me kuzhin, 7 dhoma te fjetjes, ka 4 banjo, 2 shpajza, 3 korridora, 3ballkona dhe 3 garazhë. Ka bodrumin, nxemje qendrore. Shtëpia është në një vend të qetë banimi. Bën ndërrim me banes. Shitet komplet e Mobiluar.

Ndertim i ri.
Çmimi : 230.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme