ID e Pronës : 2889

Në Shitje 490,000€ - Shtëpi
450 m2 6 Dhoma 5 Banjo 2 Garazhe Print

Shitet shtëpia 3 katëshe me 6 Ari Truall, në lagjen e Muhaxherëve (te Lagje e Doktorrëve) me sipërfaqe 450m2. Shtëpia ka 2 sallona me kuzhinë, 6 dhoma të fjetjes, 5 banjo, 3 shtajza dhe 4 ballkona 2 garazha dhe 10 vend parkingje.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 490.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Detaje Shtesë

  • Vend parking: 10
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme