ID e Pronës : 2853

Në Shitje 220,000€ - Shtëpi
390 m2 6 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtëpia 3 katëshe me 8 ari truall në Sofali (afër Germis),me sipërfaqe 390m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 6 dhoma të fjetjes ka 2 banjo, 2 korridora dhe 2 ballkona. Shtëpia është në një vend të qetë banimi, është e përfundune deri në Ndertim i Vrazhd me leje ndërtimi, me dokumenta ne rregull dhe është .

Ndertim i ri.
Çmimi : 220.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme