ID e Pronës : 6098

Në Shitje 195,000€ - Shtëpi
350 m2 7 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet Shtepia 3 katshe me 3 Ari truall në lagjen Emshir (Afër Shkolles 8 Marsi), me sipërfaqe 350m2. Shtepia është komplet e rinovuar. Shtepia ka bazen ne oborr, ka garazh, gjelbrim, nxemje me rrym, ka xhakuzi komplet e rregulluar, mbrenda dhe jasht.

Kati i I ka: Sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.

Kati II ka: 4 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.

Kati III ka: dhomë gjumi, shpajz, banjo dhe ballkon.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 195.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme