ID e Pronës : 2636

Në Shitje 160,000€ - Shtëpi
263 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtepia 3 katshe me 2.5 Ari truall në Çagllavicë, lagjja NIC, me sipërfaqe 263m2. Shtepia ka sallon me kuzhin 4 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe koridor. Shtepia është me dukumenta në rregull behet bartja te noteri.

Çmimi: 160.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme