ID e Pronës : 2589

Në Shitje 370,000€ - Shtëpi
450 m2 9 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet shtepia 3 katshe me 2.5 Ari truall në rrugen e Llapit të Hani i Dilit (përball Rostorant Dides), më sipërfaqe 450m2. Shtepia ka 3 sallona me kuzhin, 6 dhoma të gjumit, 3 shpaja, 3 banjo, 5 ballkona, 3 korridora dhe bodrum. Shtepia ka dhe nje lokal. Shtepia shitet gjysem e mobiluar.

Ndertim i ri.
Çmimi : 370.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona të Ngjashme