ID e Pronës : 3053

Në Shitje 440,000€ - Shtëpi
540 m2 9 Dhoma 3 Banjo 2 Garazhe Print

Shitet shtepia 3 katshe ne Fushë Kosovë afer Postes, me 10 ari truall dhe siperfaqe banimi 540m2. Shtepia ka kete renditje:
Kati perdhes ka kuzhinë, 3 dhoma te gjumit, banjo, korridor dhe shpajz.
Kati i 1-re dhomë te nejes me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, banjo, korridor dhe ballkon.
Kati i 2-te dhomë te nejes me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, banjo, korridor dhe ballkon.
Shtepia ka edhe 2 garazhe te veqanta.

Çmimi: 440.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme