ID e Pronës : 9694

Në Shitje 310,000€ - Shtëpi
760 m2 14 Dhoma 7 Banjo 4 Garazhe Print

Shitet shtëpia 4 katëshe 760m2, me 4.5 ari truall, në lagjen Veternik (mrapa Gorenjes). Shtëpia ka 4 kate të ndara : Bodrumi me Sallon me kuzhine, 1 dhome të gjumit, banjo, garazh për 4 vetura. dhe depo për rezervar.

Kati i parë ka 3 dhoma të gjumit, sallonin me kuzhine, korridori, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor.

Kati i dytë;  ka 3 dhoma të gjumit,  1 sallon me kuzhine, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridori

Kati i tretë 3 dhoma të gjumiti,  sallonin me kuzhine, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridori

Shtëpia është e rregulluar përbrenda, dy katet e funidt jan te pa meremetune, ka nxemje qendrore,me rezervar Me dokumenta ne rregull me flet poseduse. Shtepia në proces Legalizimi

Çmimi: 310.000€.

+383/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme