ID e Pronës : 12056

Në Shitje 260,000€ - Shtëpi
250 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet Shtepia 3 katshe me 8 Ari truall në lagjen Kalabri (Të Shkolla 7 Marsi), me sipërfaqe 250m2. Shtepia është gatshme për banim posedon: Ujë, rryme, kanalizim. Vend i qete për banim, ka afër Shkollen Fillore, dhe Ambullantën.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 260.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme