ID e Pronës : 11315

Në Shitje Na kontaktoni - Shtëpi
470 m2 9 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet shtepia 4 katëshe me 470m2 me 2 Ari Truall në Lagjen Dodona (afër Market Albit, afer ish Furres se Kallacarve). Shtepia ka 4 kate, secili kat me hyrje të veqant sistem banesor.

Kati Përdhese: Sallon me kuzhinë, 1 dhoma te gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe  korridora.
Kati 1: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe  korridora.
Kati 2: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe  korridora.
Kati 3: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe  korridora.

Ka Oborr, me pamje ka Prishtina, secili kat ka hyrjet e veqanta sistem banesor, ka, rrym, ujë dhe kanalizim. Me dokumenta në rregull. Shtepia ka te meremetuar vetem katin e parë.

Çmimi: Me marrëveshje.

+38344443349 (Viber)

044443349.
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme