ID e Pronës : 2939

Në Shitje 135,000€ - Shtëpi
350 m2 6 Dhoma 3 Banjo 1 Garazh Print

Shitet shtëpia 4 katëshe mbi Parkun e Qytetit (afër Lapidarit Isa Kastrati ) me sipërfaqe 350m2 . Shtëpia ka këtë renditje:
Kati Përdhes ka garazgë, me hapsirë për 5 vetura.
Kati 1-rë ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes shpajz banjo,dhe korridor.
Kati 2-të ka 2 dhomsha të fjetjesi, banjo, shpajz korridor dhe ballkon.
Kati 3-të ka 2 dhomsha të fjetjes, banjo, shpajz, korridor dhe ballkon.

Shtëpia e ka komplet dokumentacionin në rregull.

Çmimi 135.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Detaje Shtesë

  • Hapsira e Garazhës: 5 Vetura
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme