ID e Pronës : 11044

Në Shitje 110,000€ - Shtëpi
85 m2 Print

Shitet Shtepia me 5 Ari truall në Uglare (Fushë Kosovë), Shtepia ka 85m2, 2 katshe. E lynë për brenda. Trualli është zonë banimi, ka infrastruktur të plot: ujë, rrymë, dhe kanalizim. Është me dokumenta në rregull.

Çmimi: 110.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme