ID e Pronës : 6125

Në Shitje 149,000€ - Prona Banimi
2500 m2 23 Dhoma 10 Banjo Print

Shitet Shtepija 5 Kateshe me 2500m2  afer Pishave .Me nje qmim shume te arsyeshem !!!
Lagja Nr 2. Në Skenderaj

Jane 5 Ari Truall.
Uji, Rryma dhe kanalizimi jan te gjitha parapara. Dhe te Gatshme për kuqje.
Ka oborr dhe vende për garazhd.
Asfalti eshte para Oborrit.
Edhe Oborri mund te paiset dhe rregullohet simbas marrveshjes.
Shtepija eshte pa fasade. Por edhe keto mund te behen simbas marrveshjes.
Eshte me Dokumenta te rregullta.
Secili Kat ka nga 2 Hyrje, nga nje terrase te madhe dhe nga 2 ballkona.
Jan parapare dy lokale  (simbas deshires)
Dhomat dhe Katet mund te ndahen simbas deshires.
Ka siperfaqe te mjaftueshme per banim.
Mundet te shendrrohet e tera vetem Banesa.
Vetem Trualli  ka vleren  55.000 Euro deri 75.000€
Vetem Trualli,  Materiali ndertimor dhe puna qe eshte bere e kane ate qmim.

Ndërtim i ri.

Ajri i pastër që mbreteron në atë pjesë të qytetit, ja vlen aq me tepër te jetohet aty.

Çmimi: 149.000€ Simbas marrëveshjes. Marr ndonje kompenzim.

 

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme