ID e Pronës : 9664

Në Shitje 430,000€ - Shtëpi
550 m2 14 Dhoma 4 Banjo 1 Garazh Print

Shitet shtëpia 3 katëshe 500m2, 10 ari truall, në lagjen Kodra e Diellit. Shtëpia në katin e parë i ka 2 dhoma të gjumit, sallonin me kuzhine, korridori, dhe 1 banjo, në katin e dytë; shtëpia i ka 4 dhoma të gjumit,  dhom pune, korridori dhe 1 banjo;  në katin e tretë 3 dhoma të gjumiti, korridori dhe 1 banjo. Shtëpia është e rregulluar përbrenda, shtëpia është ekstra e punuar luksoze, ka nxemje qendrore, bodrum, esht e ndane me dy hyrje , ka solare, banjot me xhakuzi, ka garazhe. Me dokumenta ne rregull me flet poseduse.

Çmimi: 430.000€.

+383/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme