ID e Pronës : 4680

Në Shitje Na kontaktoni - Shtëpi
390 m2 8 Dhoma 4 Banjo 1 Garazh Print

Shitet Shtepia e Re me 2.5 Ari Truall në Prishtinë në lagjen Velani (mbi Parkun e Qytetit), me sipërfaqe 390m2, shtepia ka 3 kate, oborr te rregulluar, garazha, vendparking për disa vetura, po ashtu ka te instaluar nxemjen qendrore, alarmin, ka rezervuar 1 mijë litra. shtepia qe nga themeli esht punuar dhe e izoluar dhe fasaduar me kualitet te lart dhe shum te fort, shitet komplet e mobiluar. Shtepia është në një zonë ndër lagjet më të mira për banim, ka pamjen që shihet ne dy anët Prishtina. Shtëpia është me të gjitha dokumentacionet ne rregull me fletë poseduse.

KATI 1-rë, ka sallonin me trapezari, kuzhinë të ndarë, ka 1 dhomë për musafir,
ka teras të madhe, terasen e vogel, korridori dhe 2 banjo.
KATI 2-të, ka 3 dhoma gjumi + ka 1 dhomë duplex, ka 2 banjo,
ka korridorin,  dhe ka 4 terasa të mëdha.
KATI 3-të ka 3 dhoma gjumi, ka banjo me xhakuzi, korridorin,
ka gardërobën dhe 1 ballkon,+ terasen e madhe dhe korridorin.
Shtëpia ka po ashtu bodrumin, ka 1 dhomë që mund të bëhet zyre,
ka kuzhinën ndihmëse ka banjo dhe ka depo.

Ndërtim i ri.
Çmimi: Sipasmarrëveshjes.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme