ID e Pronës : 2650

Në Shitje 60,000€ - Shtëpi
16 Ari Print

Shitet shtepia me 16 Ari truall në Kolovicen e vjeter (të Shkolla). Shtepia ka: ujë, rrym, dhe kanalizim. Shtepia është me dukumenta në rregull.

Ndertim i Vjeter.
Çmimi: 60.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme