ID e Pronës : 9213

Në Shitje Na kontaktoni - Shtëpi
654 m2 7 Dhoma 2 Banjo 2 Garazhe Print

Shitet shtepia me truall ne siperfaqe te pergjithshme prej 654 m2.
Siperfaqja ndodhet ne rrugen Bajram Curri nr 24 Gjakove. 5 min larg prej semaforeve kryesor tek Hotel Pashtriku si dhe 5 min larg Qarshise se vjeter.
Cmimi eshte sipas marreveshjes

Detaje Shtesë

  • Shitet shtepia me truall: 110000
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme