ID e Pronës : 3093

Në Shitje 135,000€ - Shtëpi
170 m2 Print

Shitet shtepia me 3 ari dhe 170m2. Shtëpia është një katëshe dhe ka dy njësi me hyrje ndaras. Shtëpia gjendet në Arbëri (ish Dragodan) te KFORI, pjesa afër Mini Maxit dhe Melodia PX.

Njëra njësi ka 110 metra katror me këtë përmbajtje:
• Sallon me kuzhinë
• Dhoma e fjetjes
• Dhoma e fëmijëve
• Banjo
• Korridori
• Hapësira për vendosjen e gjërave tjera shtëpiake
• Ballkon

Njësia tjetër ka 60 metra katror me këtë përmbajtje:
• Sallon me kuzhinë
• Dhoma e fjetjes
• Banjo
• Shpajzi
• Korridori
• Ballkon

Çmimi: 135.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme