ID e Pronës : 3012

Në Shitje 190,000€ - Shtëpi
240 m2 6 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtëpija 2 katëshe në fshatin Magure e Sllatinës, me sipërfaqe 240m2, me 8.2 ari oborr.

Renditja: 4 dhoma të fjetjes, 2 sallona, 2 kuzhina, 2 banjo, 2 shpajza, 1 ballkon, 2 korridora dhe 1 garazhë. Shtëpija ka ngrohje qendrore, ka bunarë në oborr.

Oborri: 8.2 ari, i rrethuar komplet, i shtruar me kocka, me bunarë etj.

Dokumentacioni komplet në në rregull.

Çmimi: 190.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme