ID e Pronës : 3037

Në Shitje 220,000€ - Shtëpi
300 m2 6 Dhoma 3 Banjo Print

Shitet shtëpija 2 katëshe në Veternik, mrapa Grandstores, me sipërfaqe 300m2, me 4 ari truall. Shtëpija ka gjithësej 6 dhoma të fjetjes, 2 sallona me kuzhinë dhe trapezari, 3 banjo, 4 ballkona dhe 2 korridora.
Shtëpija ka 2 hyrje të ndara, hyrja kryesore, dhe hyrja dytësore. Ka ngrohje qendrore me rrymë, rezervuar 1000 Litra.

Çmimi: 220.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme