ID e Pronës : 2729

Në Shitje 89,000€ - Banesa
78 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shes banesën tri dhomëshe, ndërtim i vjetër, përballë ambulantes në Bregun e Diellit. Banesa është në katin e parë, përbëhet prej sallonit dhe kuzhinës, dy dhoma të gjumit, banjo dhe ballkonit. Banesa është përafërsisht 78.19 metra katror. Banesa ka 24H, ujë dhe nxemje qendrore Banesa është komplet e mobiluar po ashtu shumë e përshtatshme sidomos për zyrë, ordinancë apo edhe për ndonjë biznes tjetër të vogël.

Ndertim i Vjetër.
Çmimi 89.000. I diskutushëm.

+377/ 44245454(VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme