ID e Pronës : 13461

Në Shitje 51,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Emshir (Te Kompleksi BG grup, mbrapa Model Objektevetë Model Sllovenis), me sipërfaqe 60m2, kati 1-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka pamje kah Jugu, ka ujë 24H, parking rrugor. E gatshme për Banim. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 51.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme