ID e Pronës : 12346

Në Shitje 1,150€ - Banesa
104 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shiten 2 banesa 3 dhomëshe në Arbëri (Përball Max-it) me sipërfaqe 104m2, 90m2. kati 1-rë. Banesat kan: sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesat kan parking rrugor, ujë 24h, parking rrugor. Kontrata bëhet te Noteri.

 

Ndërtim i ri.
Çmim: 1150 €/m2.

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme