ID e Pronës : 2999

Në Shitje 620,000€ - Shtëpi
698 m2 8 Garazhe Print

Shtëpia P + 3 katëshe 698.5m2, me 6 ari truall, në lagjen Aktash afër Furra Qerimi.
Shtëpia ka ngrohje qendrore, dhe parking deri 8 vetura.
Ndertim i vjetër, dokumentacioni në rregull.

Shtëpija ka:
Kati përdhesë 2 hyrje, 3 zyra, 2 salla të pritjes, 2 wc, dhe depo. – 168.5m2
Kati 1-rë: 4 zyre, korridor, kuzhinë, depo, banjo dhe terasë. – 198.5m2
Kati 2-të: 4 zyre, korridor, kuzhinë, depo, banjo dhe terasë. – 158m2
Kati 3-të (Nënkulmi): 2 zyre, 1 sallë të pritjes, korridor, 2 wc-ja dhe ballkon. – 173.5m2.

Çmimi për shitje 620.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme