ID e Pronës : 3405

Në Shitje 15,000€ Për ari - Troje
4 ari Print

4 Ari Truall për shitje në lagjen Veterrnik, (mbrapa Gorenjes te Fortesa). Trualli ka te gjithë infrastrukturen e nevojshme si: uje, kanalizim , rryme, rrugë. Trualli gjendet ne një pjesë shum te mirë dhe te qetë për banim. Trualli ka mundesi nderrimi me banes te vogel ose pare kesh.

Çmimi: 15.000€/Ari.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme