ID e Pronës : 14480

Në Shitje 39,500€ - Banesa
77.57 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë afër pompës Kastrati
mbrapa Albit, afër Kompleksit Elia

Çmimi: 39500€. I Negocjushëm.

Me sipërfaqe 77.57m2, kati 5-të.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 dhoma të gjumit,
banjo, 2 ballkona dhe korridor.

Objekti është i gatshëm për banim, ka 2 lifta, ujë 24H, ka parking rrugor. Parakontrata bëhet te noteri.

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme