ID e Pronës : 14172

Në Shitje 22,000€ - Banesa
46 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër rrethit, jo larg Postes kryesore), me sipërfaqe 46m2, kati 4-tër (2 lifta). Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhomë të gjumit, banjo dhe korridor. Banesa përfundon Mars 2022. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri:
Çmimi: 22.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme