ID e Pronës : 11111

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
67 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Mbrapa Furrës Qerimi 2, te Vellëzrit Asllani),  me sipërfaqe 67m2, kati 8-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor, ka ashensor, 30%  ka gjelbrim, oborr. Përfundon dhjetor 2021. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri
Çmimi: Me marrveshje.

+383\ 44443349VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme