ID e Pronës : 14461

Në Shitje 34,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë mbrapa Vivës së vjetër, afër Toskanës  me sipërfaqe 60m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë të gjumit, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor. Banesa është e mobiluar, e gatshme për banim, kontrata bëhet te noteri.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 34.000€. i Negocjushëm.

+383/44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme