ID e Pronës : 1563

Në Shitje 85,000€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe, në lagjen Kodra e Diellit (afër Qendres Tregtare) me sipërfaqe 65m2 në katin e 2-të. Banesa ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. E rinovuar komplet.

Ndërtim i vjeter.
Çmimi 85.000€

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme