ID e Pronës : 14471

Në Shitje 46,000€ - Banesa
65 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë, rruga Xhemajl Mustafa afër shkolles Mihail Grameno
Me sipërfaqe 65m2, kati 6-të.
Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 dhoma të gjumit,
banjo, ballkon dhe korridor.
Banesa është e gatshme për banim, ka lift në objekt, ujë 24H, ka parking rrugor.
Shitet komplet e mobiluar.
Çmimi: 46.000€. I Negocjushëm.
+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme