ID e Pronës : 2082

Në Shitje 65,000€ - Banesa
66 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Bardha, afër stacionit të Autobusave 4), me sipërfaqe 66m2, kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë , 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, shitet me mobile. Bahet bartja te noteri.

Ndertim i vjeter.
Çmmi: 65.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme